Hakkımızda  İletişim  Anasayfa

İkitelli'nin Dünya ya Açılan Penceresi

 

Üye girişi ::

SANAYİ SİTEMİZİN 

GÜVENLİK

BİRİMİNE

7/24

0 212 671 61 61

NOLU NUMARADAN

ULAŞABİLİRSİNİZ

Galvano Metal Site > Hakkımızda

               GALVANO TEKNİK SANAYİ SİTESİ' ni TANIYALIM

     Galvano Teknik Sanayi Sitesi, İstanbul Başakşehir ilçesi, İkitelli Organize Sanayi Bölgesine kurulmuş olup, 1995 yılından bu yana faaliyettedir.

               SİTENİN KURULUŞU

     İstanbul' un çeşitli semtlerinde, birbirinden kopuk ve gayri sıhhi şartlar altında üretim yapan metal kaplamacıların (galvanocuların) bir araya gelerek oluşturdukları SS GALVANO TEKNİK METAL KAPLAMACILARI KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ YAPI KOOPERATİFİ marifeti ile inşa ettikleri bir sanayi sitesidir.

               SİTEDEKİ İŞYERİ SAYISI

     Sitede 190 imalathane mevcuttur, bunların 103' ü galvanocu olup bir kısmı hem imalatçı hemde galvanoculuk yapmakta, bir kısmı kimyasal madde üreticisi ve satıcısı durumundadır. Sitede galvano cihazları üreten işyerleri ile birlikte yabancı sermaye ortaklığı ile Kimya sanayi üretimide yapılmaktadır. Galvano işkolu ile bağlantısız işyeri sayısı yok denecek kadar azdır. Ülkemizin en büyük kapasiteye sahip Galvanocu (Metal Kaplama) ları sitemizde bulunmaktadır. Sitemiz 118.000 m2 arazi üzerine kurulmuş toplam 92.000 m2 kapalı alandan oluşmaktadır. İnşaatlarımız B.A.K. şeklinde olup depreme dayanıklı şekilde yapılmıştır. İşyerimiz İskanlı ve Kat mülkiyeti tesis edilmiştir. Sitemizde 17 MWA elektrik enerjisi kurulu güç kapasitesi mevcuttur.

GALVANO TEKNİK SANAYİ SİTESİNİN TÜRK SANAYİSİNDEKİ YERİ NERESİDİR

     Galvano Teknik Sanayi Sitesinin, Türkiye' deki Galvano ihtiyacının karşılandığı merkez olmuştur. Galvano teknik sanayi sitesi KALİTENİN ismidir, ÜSTÜN HİZMET in ismidir. YÜKSEK KAPASİTENİN, SERİ ÜRETİMİN ismidir. MODERN ve FULL otomatik tesislerde yapılan METAL KAPLAMA nın ismidir. Galvano, GALVANO TEKNİK SANAYİ SİTESİNDE YAPILIR.

  Copyright © 2007 -2009 Galvanometal.com Tüm hakları saklıdır.

 Bu site en iyi IE 5.0 üstü tarayıcılar ve 1024x768 ekran çözünürlüğü ile görüntülenir. 

 Tasarım Realbilisim

Bu sitede BuyCOMM altyapısı kullanılmıştır.